Juridiskais birojs TADEO ir jauns un mūsdienīgs pakalpojumu sniedzējs tiem, kuriem nepieciešama juridiskā palīdzība. Sniedzam plaša ranga pakalpojumus gan juridiskajām, gan privātpersonām, piedāvājot konsultācijas un juridiskos pakalpojumus visdažādākajās sfērās. Esam mērķtiecīgi un stratēģiski domājoši profesionāļi ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi juridisko pakalpojumu sfērā, kas apvienojušies, lai sniegtu Jums kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus, kas sevī ietver kompetentu juridisko konsultāciju, kā arī konstruktīvu un atklātu rīcības plānu, atbalstu un palīdzību turpmākajā sadarbībā.

“Mūsu darbs ir mūsu hobijs, un mēs ticam, ka mūsdienu mainīgajā laikā, inovatīvi juridiskie risinājumi un pieejas, ir tas, kas spēj mūs padarīt par vienu no spēcīgākajiem konkurentiem juridisko pakalpojumu sniedzēju vidū!”

Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus ikvienam klientam, savienojot to ar profesionālu individuālo pieeju un klientu juridisko aizsardzību turpmākajā sadarbības periodā!

Lai gan esam specializējušies civillietu un administratīvo lietu jautājumos, spējam nodrošināt juridisko atbalstu arī vairākās citās tiesību nozarēs, piemēram, komerctiesībās, krimināltiesībās un administratīvajās tiesībās. Ņemot vērā pēdējā laika aktualitātes, īpaši esam pievērsušies pārstāvībai nekustamo īpašumu jomā, tajā skaitā jautājumos, kas skar būvniecību.

Ar lielāko degsmi un interesi iedziļināmies katrā lietā, ar kuru klients vēršas pie mums. Katrs mūsu klients ir mūsu vērtība, tāpēc rezultātu sasniegšanā strādājam ar lielu atdevi, kas vēlāk rezultējas ar lielisku ilgtermiņa sadarbību!